PhotoScape

PhotoScape ücretsiz bir resim düzenleme programıdır. Program Kore markası olan MOOII tarafından geliştirilmiştir. PhotoScape Microsoft Windows sisteminde ve Mac'de çalışmaktır. GNU/Linux sistemi mevcut değildir. Varsayılan dili İngilizce ve Korece'dir.

Neredeyse tüm resim işleme işlerini yapabilmenize imkân vermekte olan program resim görüntüleyici, fotoğraf düzenleme ve yazdırma, yeniden boyutlandırma ve isimlendirme çoklu resim işleme, bölme, birleştirme, yeniden adlandırma, hareketli GIF oluşturma, yazdırma ve RAW dönüştürme gibi fotoğraflarınızı düzednleyebilmek için gerekli tüm modülleri içermektedir.

PhotoScape ile neler yapabilirsiniz? aslında yapabileceklerinizin sizin sınırı hayal gücünüzde sınırlıdır. Hayal gücünüz ve el beceriniz ne kadar geniş ise yapabileceklerinizde o kadar artmaktadır. Son güncel sürümü 3.7'dir. Program tüm kullanıcılar için ücretsiz dağıtılmaktadır.

Dış bağlantılar

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.