Ocean's Twelve

Ocean's Twelve Steven Soderbergh bir kez daha George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia ve diğer gözüpek oyuncularla çalışıyor. Bu ikinci serüvende onlara bayan-ajan rolüyle Catherine Zeta-Jones eşlik ediyor.

Ocean's Twelve
Ocean's Twelve
Yönetmen Steven Soderbergh
Yapımcı Jerry Weintraub
Senarist George Nolfi
Oyuncular George Clooney
Brad Pitt
Matt Damon
Catherine Zeta-Jones
Andy Garcia
Don Cheadle
Bernie Mac
Julia Roberts
Casey Affleck
Scott Caan
Vincent Cassel
Eddie Jemison
ile Carl Reiner
ve Elliott Gould
Müzik David Holmes
Görüntü yönetmeni Chris Connier, Peter Andrews
Kurgu Stephen Mirrione
Dağıtıcı Warner Bros.
Türü Gerilim/Komedi/Aksiyon
Yapım yılı 2004, ABD
Süre 125 dakika
Dil İngilizce
Bütçe 85-110 Milyon $ arası
Hasılat 125.531.634$
Önceki film Ocean's Eleven (2001 film)
Devam filmi Ocean's Thirteen

Konusu

Daha önce Las Vegas'ta üç büyük kumarhaneyi aynı anda soyup, Terry Benedict'e gününü gösteren çete, Terry Benedict'in Ocean'ın tüm elemanlarına ulaşıp kendisinden çaldıkları tüm parayı faizi ile beraber geri istemesiyle kara kara düşünmeye başlarlar. Geçen seferin intikamını almak isteyen Terry Benedict, olanları unutmuş değildir ve istediği rakam yaklaşık 190 milyon dolardır. Bunun üzerine Ocean'ın tüm elemanları hep beraber Avrupa'nın üç büyük şehrinde, Paris, Roma ve Amsterdam'da, aynı şeyi yapmayı kafaya koymuş durumdadır. Bu kez Danny ve çetesinin peşinde güzel ve kararlı bir Interpol ajanı da vardır.Fakat sonunda Rusty ile sevgili olur.Ve kız babasının eski ve büyük bir soyguncu olduğunu öğrenir.

Oyuncular

Ocean's Twelve

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.