2005 Altın Örümcek Web Ödülleri

2005 Altın Örümcek Web Ödülleri, 23 Haziran 2005 tarihinde düzenlenen, Türkiye'de web sitelerini derecendirerek ödül veren organizasyon dördüncüsüdür.

Altın Örümcek Web Ödülleri 2005 ...

Doruk.net ve Microsoft tarafından üç yıldır düzenlenen ve artık gelenekselleşen Altın Örümcek Web Ödülleridir.

Altın Örümcek 2005'e başvurmak isteyen adaylar, 'Altın Örümcek Sektörel Kategoriler' ve 'Altın Örümcek Kategorileri' ana kategorileri arasından kendilerine en uygun kategoriden başvuru yapabilmişlerdir. Geçen ödül töreni yıllarından farklı olarak, bu yıl en iyi seçilen web sitelerini üreten/tasarlayan ajanslar da ödüllendirilmiştir. Ayrıca, 2004 senesi başvuruların sonlanmasından sonra yayın hayatına başlayan ya da yenilenen web sitelerine En İyi Yeniler adı altında ödül verilmiştir.

Altın Örümcek 2005'te, Türkiye'nin bilişim, medya ve dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüriye, akademik kesimden de üyeler katılmıştır.

Altın Örümcek 2005 için başvurular, 21 Şubat 2005 tarihinden itibaren organizasyon web sitesinden online olarak gerçekleştirilmiştir. Başvurular için son kabul tarihi 15 Nisan 2005 olarak gerçekleşmiştir.

Dış bağlantılar

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.