2002 Altın Örümcek Web Ödülleri

2002 Altın Örümcek Web Ödülleri, 22 Mayıs 2002 tarihinde yapılan ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanı İstemihan Talay'ın da katılımı ile gerçekleşen final gecesi ile, Altın Örümcek Web Yarışması 2002'de ödüller sahibini bulmuştur.

Altın Örümcek Web Ödülleri...

Kültür Bakanlığı'nın web sitesi olan kultur.gov.tr "En İyi Kamu Kurumu Sitesi" kategorisinde birincilik ödülü almıştır. "En İyi Web Sitesi" ve "En İyi Portal" kategorilerinde iki birincilik ödülü alan "www.turk.net", "En İyi Kurumsal Kimlik" ve "En İyi Bankacılık/ Finans/ Sigortacılık" kategorilerinde iki birincilik alan "www.garanti.com.tr" siteleri en başarılı siteler arasında yer almışlardır.

Kişisel web siteleri kategorisinde aday olan Sakıp Sabancı'nın kişisel resmî web sitesi sakipsabanci.gen.tr jüri özel onur ödülünü almıştır. Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı da, NTV ile ortak olarak gerçekleştirdikleri "C Milyon Tık" kampanyasından dolayısı ile jüri özel ödülünü almıştır.

Dış bağlantılar

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.