Webcam modeli

Webcam modeli, internette canlı webcam yayını yapan bir seks işçisi ve video sanatçısıdır.[1] Bir webcam modeli genellikle para veya mal karşılığında ya da dikkat çekmek için striptiz, mastürbasyon veya seks eylemleri gibi çevrimiçi erotik eylemler gerçekleştirir ve performanslarının videolarını da satabilirler.[2] Birçok webcam modeli evlerinden çalıştığından, yayınları için cinsel içerik miktarını seçmekte özgürdürler. Birçoğu çıplaklık ve cinsel olarak kışkırtıcı davranışlar sergiler, bazıları ise giyinik kalmayı ve sadece çeşitli konular hakkında konuşmayı tercih eder.[3]

Exxxotica Expo'da sunum yapan bir model

Ayrıca bakınız

Kaynakça

  1. Richtel, Matt (21 Eylül 2013). "Intimacy on the Web, With a Crowd". New York Times. Erişim tarihi: 16 Ocak 2018.
  2. Susannah Breslin, (Ed.) (18 Ağustos 2015). "Meet The Vince Lombardi Of Cam Girls". 20 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Haziran 2020.
  3. Box, Bobby (29 Aralık 2016). "An Interview With A Webcam Model Who Makes $4,000 A Month Filming Herself". Elite Daily. Erişim tarihi: 24 Ocak 2018.

İleri okumalar

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.