William Dean Martin

Billy Martin
Doğum 15 Haziran 1981 (1981-06-15)
Severna Park, Maryland, ABD
Meslek Gitarist & klavyeci

William Dean Martin (gerçek adı: Billy Martin; d. 15 Haziran 1981), ABD'li müzisyen. Good Charlotte adlı rock grubunun gitaristi ve klavyecisidir. Aynı zamanda arka vokal yapmaktadır.

Billy'nin Bloodzilla adında bir web sitesi vardır. Site, resim ve animasyon çalışmalarına yer vermektedir. Arkadaşı Steven Sievers ile kurmuş oldukları bir de giyim sitesi bulunmaktadır.

Billy'nin "Damious McDreary: A Boy and His Bat" adlı bir çocuk kitabı bulunmaktadır.

Alıntılar

İnsanlar bizim bir pop punk grubu olduğumuzu düşünüyorlar fakat değiliz. Biz Good Charlotte'ı bir rock grubu olarak kurduk. Bu gruptayım, çünkü onlar benim arkadaşlarım ve katılmamı istediler.
Bir dergiyle insanları eğlendirebilecek güzel bir röportaj yapıyorum. Tamam da sordukları "En sevdiğiniz 5 Punk albüm hangileri?" Aman Tanrım!
Punk müzik hiç dinlemedim. Punk müzik hiç sevmedim. İnsanlar bizim ne kadar gerçek punk olduğumuzu tartışıyorlar! Sanki onlara gerçek bir punk grubu olduğumuzu söylemişiz gibi!
This article is issued from Vikipedi - version of the 8/20/2014. The text is available under the Creative Commons Attribution/Share Alike but additional terms may apply for the media files.