2018 Avrupa Su Sporları Şampiyonası'nda yüzme - Karma 4 x 200 metre serbest bayrak yarışı
2018 Avrupa Su Sporları Şampiyonası'nda karma 4 × 200 metre serbest bayrak yarışı yarışması, 4 Ağustos 2018'de gerçekleştirildi.[1][2]
Karma 4 × 200 metre serbest bayrak yarışı 2018 Avrupa Su Sporları Şampiyonası | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 4 Ağustos | |||||||||
Sporcu sayısı | 9 ülkeden 52 sporcu | |||||||||
Takımlar | 9 | |||||||||
Kazanan derece | 7:28.43 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
2020 → |
Sonuçlar
Eleme serileri
Eleme serileri 4 Ağustos günü saat 10:30'da gerçekleştirildi.[3]
Sıra | Seri | Kulvar | Ülke | Yüzücüler | Derece | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 7 | Rusya | Martin Malyutin (1:47.46) Vyaçeslav Andrusenko (1:47.58) İrina Krivonogova (1:59.13) Anastasiya Gujenkova (1:58.99) | 7:33.16 | Q |
2 | 1 | 5 | Büyük Britanya | Cameron Kurle (1:49.05) Craig McLean (1:48.50) Kathryn Greenslade (1:57.26) Holly Hibbott (1:59.68) | 7:34.49 | Q |
3 | 2 | 6 | Almanya | Jacob Heidtmann (1:46.81) Marius Zobel (1:49.46) Reva Foos (1:58.48) Isabel Marie Gose (2:00.41) | 7:35.16 | Q |
4 | 2 | 7 | İtalya | Alessio Proietti (1:48.09) Matteo Ciampi (1:47.92) Stefania Pirozzi (2:02.03) Margherita Panziera (1:59.46) | 7:37.50 | Q |
5 | 1 | 2 | Hollanda | Dion Dreesens (1:49.57) Maarten Brzoskowski (1:49.09) Marjolein Delno (2:01.29) Robin Neumann (1:59.35) | 7:39.30 | Q |
6 | 1 | 3 | İsrail | Daniel Namir (1:49.58) Denis Loktev (1:49.33) Anastasya Gorbenko (2:03.04) Andrea Murez (2:00.37) | 7:42.32 | Q |
7 | 2 | 5 | Macaristan | Balázs Holló (1:50.19) Benjámin Grátz (1:49.85) Zsuzsanna Jakabos (2:01.68) Evelyn Verrasztó (2:02.74) | 7:44.46 | Q |
8 | 1 | 4 | Slovakya | Adam Halas (1:57.53) Richard Nagy (1:51.94) Nikoleta Trníková (2:11.95) Laura Benková (2:03.16) | 8:04.58 | Q |
9 | 2 | 4 | San Marino | Cristian Santi (1:58.98) Gianluca Pasolini (2:01.25) Elisa Bernardi (2:10.29) Arianna Valloni (2:10.79) | 8:21.31 | |
— | 2 | 2 | İsveç | Başlamadı | ||
2 | 3 | Estonya |
Final
Final, 4 Ağustos günü saat 18:28'de gerçekleştirildi.[4]
Sıra | Kulvar | Ülke | Yüzücüler | Derece | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
3 | Almanya | Jacob Heidtmann (1:46.52) Henning Mühlleitner (1:47.32) Reva Foos (1:58.25) Annika Bruhn (1:56.34) | 7:28.43 | CR | |
4 | Rusya | Mihail Vekovişçev (1:47.10) Mihail Dovgalyuk (1:47.37) Valeriya Salamatina (1:56.18) Viktoriya Andreyeva (1:58.72) | 7:29.37 | ||
5 | Büyük Britanya | Stephen Milne (1:47.77) Craig McLean (1:48.34) Kathryn Greenslade (1:57.81) Freya Anderson (1:55.80) | 7:29.72 | ||
4 | 1 | Macaristan | Kristóf Milák (1:48.04) Nándor Németh (1:46.90) Katinka Hosszú (1:57.31) Zsuzsanna Jakabos (1:58.94) | 7:31.19 | |
5 | 6 | İtalya | Filippo Megli (1:47.48) Alessio Proietti (1:48.37) Federica Pellegrini (1:56.76) Margherita Panziera (1:59.76) | 7:32.37 | |
6 | 2 | Hollanda | Kyle Stolk (1:48.64) Stan Pijnenburg (1:47.79) Femke Heemskerk (1:56.13) Robin Neumann (1:59.83) | 7:32.39 | |
7 | 7 | İsrail | Denis Loktev (1:47.87) Daniel Namir (1:48.71) Anastasya Gorbenko (2:02.47) Andrea Murez (2:01.02) | 7:40.07 | |
8 | 8 | Slovakya | Richard Nagy (1:52.65) Adam Halas (1:56.77) Nikoleta Trníková (2:10.24) Laura Benková (2:03.84) | 8:03.50 |
Kaynakça
- Program
- Başlangıç listesi
- Eleme serileri sonuçları
- "Final sonuçları" (PDF). 4 Ağustos 2018 tarihinde kaynağından (PDF) arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Ağustos 2018.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.